Jdi na obsah Jdi na menu
 


Expedice na sever

V tomto fotoalbu jsou snimky z cesty za severni polarni kruh.A to pres celkem 9 statu-Polsko, Litvu, Lotyssko, Estonsko, Finsko, Svedsko, Norsko, DanskoObrazek a Nemecko.Hranice jsme prekrocili celkem jedenackrat a ujeli jsme po vlastni ose  7 300km.Napad to byl trochu blaznivy, ale podaril se, vydrzelo jak auto, tak i my. Obrazek

Cesta byla dlouha a tak i toto fotoalbum je ponekud delsi, nez je na techto strankach zvykem a tak to bude chtit trochu trpelivosti.Puvodne jsem tuhle cestu chtel rozdelit do vice alb a to podle statu, ale nebylo by to asi ono.No a navic jsem fotil jak na kinofilm, tak i na digital a tyto formaty jsou zde pomichane, Obrazekdoufam, ze to prezijete.

ps.nez se do tohoto alba pustite, doporucuji si precist par slov o teto ceste a staci jen  kliknout na prispevek    

     http://www.hladomorna.estranky.cz/clanky/expedice-za-severni-polarni-kruh.html    .

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Závist - v dobrén slova smyslu

(Dana, 29. 9. 2007 16:55)

Dobrý den,myslím si, že zasloužíte obdiv hlavně Vaše žena tím, že si troufnete vydat se sami na tak dlouhé cesty.V Norsku jsem byla dojeli jsme až na Lofoty, ale s cestovní kanceláří.Bylo to perfektní nemůžu si stěžovat, ale určitě nemám tolik bezprostředních zážitků jako Vy.
Přeji hodně dalších zážitků z cest a určitě se na Vaše stránky zase ráda podívám.

Velký obdiv

(Terka (msblack), 4. 9. 2007 14:31)

Ahoj Jirko, taky tě zdravím! Moc a moc ti tento výlet závidím, protože jen tak se sbalit a vyrazit autem, a přespávat na místech, kde si řekneš...tak opravdu smekám klobouk. Jsem ráda, že jste hlavně dorazili zpět v pořádku po takové dlouhé cestě. Fotky jsou krásné..