Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

kniha.gif

 

Vážení návštěvníci, jelikož návštěvnost mojich stránek překvapivě stoupá a jsem tím potěšen, ale i trochu zaskočen, (nečekal jsem to)  tak vám moc děkuji a i když se značným zpožděním, ale přece, zakládám tuto návštěvní knihu.

Velmi mne potěší vaše příspěvky, ať již kladné či záporné a pokud to bude možné, rád vám odpovím na vaše případné otázky či připomínky.

Jirka.

Upozornění:  v návštěvní knize vám mohu odpovědět zase pouze do návštěvní knihy. Pokud chcete odpověď do své e-mailové schránky,  je nutné přejít na stránku "KONTAKT" (je v nabídce "MENU",  v levém sloupku) a zde kliknout na mou e-mailovou adresu (opice vám ji ukáže ) a napsat mi -- děkuji -- J.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hezký

(Kaja, 21. 8. 2006 19:36)

Máte to tu velice hezké!

diky..

(Jirka, 10. 7. 2006 10:57)

Diky moc,Filipe!!napsal jsi zatim nehezci komentar a jeste jednou dik.
Vcera jsem se vratil ze Slovenska a tak snad tento tyden pribude album"Toulky po Slovensku",nebo tak nejak.Za tri tydny se chystam do Chorvatska na Omis a pak dale.A tak Chorvatsko bude nasledovat,jestli se zadari a pak snad i Kanarske ostrovy.
Jinak tedy doufam,ze jeste nejake clanky o cizich zemich napisu....

Nejlepší web

(Filip H., 8. 7. 2006 20:06)

Jednou jsem zadal do vyhledávače gif obrázky a objevila se mi vaše stránka.Od té doby se sem pořád vracím,prohlížím si fotky,čtu si atd.!Nejvíce se mi asi líbí "Co a jak-INDIE"---je to prostě super!A taky bych se chtěl zeptat jestli budete přidávat ještě nějaký příběhy,ale jinak hodně štěstí do budoucnosti přeji!!!

Indie

(Milka G., 29 let, 17. 6. 2006 14:40)

Začetla jsem se do článku o Indii, bylo to krásně napsané, mám také moc ráda cestování zatím jsem byla jenom v Chorvatsku a Tunisu, ale určitě musím Indii vidět. Díky moc za rozdělení se o vaše zážitky.

už se bojím!!!

(strašpytel, 20. 5. 2006 11:34)