Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

kniha.gif

 

Vážení návštěvníci, jelikož návštěvnost mojich stránek překvapivě stoupá a jsem tím potěšen, ale i trochu zaskočen, (nečekal jsem to)  tak vám moc děkuji a i když se značným zpožděním, ale přece, zakládám tuto návštěvní knihu.

Velmi mne potěší vaše příspěvky, ať již kladné či záporné a pokud to bude možné, rád vám odpovím na vaše případné otázky či připomínky.

Jirka.

Upozornění:  v návštěvní knize vám mohu odpovědět zase pouze do návštěvní knihy. Pokud chcete odpověď do své e-mailové schránky,  je nutné přejít na stránku "KONTAKT" (je v nabídce "MENU",  v levém sloupku) a zde kliknout na mou e-mailovou adresu (opice vám ji ukáže ) a napsat mi -- děkuji -- J.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(masshal, 18. 9. 2018 5:58)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(hario, 12. 9. 2018 4:29)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 8. 9. 2018 7:37)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 8. 9. 2018 7:35)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xaipheira, 5. 9. 2018 12:20)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 5. 9. 2018 7:17)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 1. 9. 2018 5:08)

Hello. And Bye.

What else is there to do beside watch Widows?

(Robertsuins, 27. 8. 2018 21:11)

If you are a person of those who loved https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be great information for you, due to the fact the sequel to the renowned franchise will be released in November of this 12 months, but nowadays the first marketing pictures were being unveiled.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are aspect of the film directed by Steven Caple Jr.

The movie will carry on the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive lifestyle that requires area concerning the struggle in the ring, where by he will search for to avenge the demise of his father. A long highway that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also aspect of the novelties it delivers https://creed2full.com/ - Creed II

Tailored from the British television https://widowsfull.com/ - Widows full movie series of the identical identify, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the famous author of 'Gone Girl' and the new achievement of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves close to a tragedy that has an effect on not only the character of Viola Davis, but also individuals of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt enjoy the husbands of the 4 protagonists who, for the duration of a unsuccessful armed robbery, are murdered. Soon after the simple fact, their Widows come to a decision to stop the theft not only for the dollars at stake, but as a evaluate of survival.

Along the way, they will meet up with the characters of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ major antagonists of the movie, choose centre phase in this new growth. While there is no formal release date for this aspect of the world, 'Widows' Will be launched in November in the United States. View the trailer here

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the course immediately after the substantial success of '12 Many years of Slavery ', a film that in 2013 gained the Oscar for Best Image. 6 several years just after the premiere, McQueen is ready to return to the ring, now, hand in hand with the quite
https://widowsfull.com/ - Widows movie talented Viola Davis.

Плитка Venis

(Willardthara, 21. 7. 2018 9:05)

Плитка Venis
Перейти https://vplitka.com/catalog/plitka/ispanskaya-plitka/venis/

123424243

(DavidDum, 14. 7. 2018 14:34)

1 https://frapsru.ru/

123424243

(DavidDum, 12. 7. 2018 13:01)

1 https://virtualboxpc.ru/

Hi!

(JesusTEK, 24. 4. 2018 16:32)

Hi!

Hello... anybody home?

(JuliezAgish, 22. 1. 2018 20:37)

Is this website alive?
Or....NOT?!


Thanks.

I Need XEvil.
XEvil 4.0 can break Google ReCaptcha-2!

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(MashaCauck, 4. 12. 2017 19:52)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Rimini 2017

(nadevlad@seznam.cz, 19. 7. 2017 15:21)

Jiří,
konečně jsem otevřela Tvoji webovou stránku a jsem velice překvapena Tvým dílem. Samozřejmě, že jsem ještě nestihla vše prohlédnout, určitě to časem napravím. Je vidět, že jsi toho hodně procestoval a je obdivuhodné, že se se o svoje zážitky takto dělíš.
Pozdravuj Janu a jsem ráda, že jsem Vás poznala. Škoda, že není možnost se Vámi o tyto zážitky z cest podělit, určitě musí být zajímavé i různé povídavé postřehy z těchto cest. Přeji Vám oběma pevné zdraví na poznávání dalších krásných míst světa.
Vlaďka a Marie Nádeníčkovy, Borkovany a Rimini červen 2017

Test, just a testTest, just a test

(inhineedit, 6. 5. 2017 15:25)

selaput dara buatan

(vimaximport, 22. 1. 2016 23:51)

http://vimaximportaslicanada.com/selaput-dara-buatan/

Díky...

(Jirka, 22. 5. 2010 19:21)

Díky za další info. Do Nesebaru si určitě chceme zajet-to máme v plánu. No a další akce, to se uvidí, nepatříme k těm, co je baví válet se celé dny na pláži-Jirka.

Trošku nepochopení

(Jana, 22. 5. 2010 19:00)

Já nemyslela Vás, Jiří, ale ráda do BG jezdím a když někde řeknu, že je to tam super, tak každý většinou vzpomíná na časy dávno minulé!!! Osobně jezdím nejvíce ke Slun. pobřeží, Nesebar je prostě nádherný a pokud budete moct, zajeďte si na Bulharský večer. Je to folklor, ale trošku jiný, jak u nás. Jinak do ptačí rezervace to nemá význam, tam hodně klopýtli. Ještě posílám Vám pozdrav coby krajanu - zlíňáci. Jana

Dík za tip...

(Jirka, 21. 5. 2010 21:41)

Dík za tip Jano, nad Bulharskem rozhodně neohrnuji nos a letos s ním začínám. A to v září-jedem s mojí paní na 10 dní do Sozopolu.Tak tedy se tam rozhlédnu, co a jak, no a předpokládám, že to nebude první a poslední návštěva této země.
Pokud vyjde vše, jak má, tak můžeš Jano, pokud si vzpomeneš, tak koncem září, nebo během října zajít na mé stránky a podívat se, jaké fotky z Bulharska sem umístím a co před tím o této zemi napíšu.
Těším se na tu cestu již nyní......Jirka.