Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jizda na ....

 

 

jizda.gif

 

Jednoho červnového dne tohoto roku (2011), když se v Oseku nad Bečvou konal dětský den ve westernovém stylu, tak se mi podařilo ukecat jednu jezdkyni, aby mi na chvíli dovolila sednout na jejího koně za účelem focení. To se celkem povedlo (viz.album níže)  a dokonce jsem se s ním troufl trochu projet-před tím jsem nikdy na koni neseděl. Bylo to moc fajn, ale od té doby jsem začal toužit sednout znovu na koně a trochu déle se projet. Pravda, taky jsem trochu pochyboval, jestli je to v 66-ti letech (no ano, tyhle stránky již provozuji cca 6 let), dobrý nápad. Na netu jsem si zjistil nabídku vyjížděk na koních a zvolil jsem Rajnochovice a to u pana Novosada  http://www.hotelpolom.cz/?cat0=kontakt . Zavolal jsem mu a domluvil vyjížďku pro dvě osoby (moje paní že chce taky).

Tedy již jsme byli dvakrát-viz. odkazy níže a mohu tuhle činnost jen a jen doporučit- ze sedla koně je svět takový nějaký zajímavější a je to prostě moc fajn.

 

ko11.gif

Tak tedy první jízda zde:

http://www.youtube.com/watch?v=_iI_3JQU4YA    .

a druhá, doufám, že ne poslední:

http://www.youtube.com/watch?v=vYEGyeHh_Mw    .

a zde třetí, hodinová, již cestou necestou, skoro jako na divokém západě. Točeno ze sedla koně a to jen snadné úseky - byli jsme velmi spokojeni:

http://www.youtube.com/watch?v=0nsZ53OY1Ks   .

No a  zde je moje skutečně první jízda na koni v životě. Záznam je starý přibližně 63 let !! Ještě si pamatuji i jméno toho koně - jmenoval se Romboš.

http://www.youtube.com/watch?v=_kTFgq4HvBE&feature=plcp   .

 

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky.....

(Jirka, 19. 6. 2012 21:32)

Ahoj Barčo,
moc díky za krásný komentář a máte pravdu, ježdění na koni je skutečně droga a Šejdy vám tak trochu závidím :-) ... je prostě skvělá.
Jirka.

Re: díky.....

(Barča, 20. 6. 2012 15:10)

To záviďte panu Novákovi =D já jsem pouze jezdec a ošetřovatel, ale je skvělá, to máte pravdu ;)

=)

(Barča, 19. 6. 2012 19:42)

Pěkné fotky a videa =) Jsem moc ráda, že Šejdy dopomohla někomu podívat se na svět jinýma očima, a to ze sedla koně. Né nadarmo se říká, že ježdění na koni je droga =D